Ubytování na jižní Moravě

foto pokoje – ubytování jižní MoravaSháníte ubytování na jižní Moravě? Pak je pro vás „Apartmán A2 v Lednici“ ta pravá volba. Čeká na vás komfortní ubytování v útulném klimatizovaném apartmánu.

Odpočiňte si v srdci Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Využijte pohodlné ubytování na jižní Moravě.

Objekt je součástí ubytovacího komplexu Apollon Resort.  Leží v bezprostřední blízkosti Lázní Lednice a působivé kolonády, která navazuje na zámecký park. V lázních si můžete objednat ambulantní procedury a wellnes.

K apartmánu náleží rezervované parkovací místo a prostorná sklepní kóje na uložení kol, dětských kočárků apod. Společně s oplocením pozemku a dětským hřištěm vám umožní strávit příjemný pobyt v perle jižní Moravy – Lednici.

Ať už se rozhodnete pro návštěvu zámku Lednice nebo Valtice, cykloturistiku, ochutnávku vín ve vinném sklípku, wellness nebo léčebný pobyt v Lázních Lednice, apartmán A2 bude vždy výhodným útočištěm. Ideální místo pro oddech a poznávání krásného koutu České republiky.

Stravování je možné si objednat v lázeňské restauraci (www.lednicelazne.cz).

Objednejte si pobyt.